"סיימתי קורס תסרוקות, מרוצה מאוד מהבחירה ללמוד דווקא בגלית איטליה, נסעתי מהצפון כל פעם, נהנתי בלימודים ותודה למדריכות הכי טובות שיש, ממליצה בחום!"

נועם דדון, בוגרת קורס תסרוקות ,נשר

"הולי מורה מיוחדת ומהממת, מקצועית ויסודית"

שרית חתוקה, בוגרת קורס איפור, רמלה

"רציתי רק להגיד לחדוה תודה, היא מלמדת בצורה מאוד נעימה וברורה, היה ממש כייף ללמוד איתה, היא נותנת את כל הכלים והטיפים שלה להצלחה וגם נותנת מענה אחרי שעות השיעור ומלווה אותנו. תודה על האפשרות לקנות אצלכם את כל מה שאנחנו צריכות במחירי תלמידה, זה עוזר המון, ממליצה בחום ללמוד אצלכם."

נעמי בן נתן, בוגרת קורס כימיה, נתניה

"מורה מקצועית ושולטת בתחום היטב, נותנת לכל אחת יחס אישי, שיעורים כיפים וחווייתיים."

אפרת בואנוהורה, בוגרת מס' קורסים החלקות, תסרוקות ואיפור, בני ברק

"הולי מורה מקצועית מאוד, נותנת יחס אישי לכל אחת"

אפרת בואנהורה, בוגרת קורס איפור, בני ברק

"אני תלמידה פה ברוב הקורסים וחשוב לי להדגיש שמירי מורה תותחית בתחום!!! שופעת בידע, מעבירה את הקורס בסבלנות, למירי יש משהו מיוחד שאין להרבה מורות, היא מורה במהותה עם כושר הסבר ברמה גבוהה, יודעת לעמוד על שלה ולא לוותר ומצד שני חברה של ממש, פשוט תענוג, אתגעגע""

נירה עושרי, בוגרת קורס פן, איפור, גבות ושעווה, תסרוקות, כימיה ותספורות, בני ברק

"גילה מורה מדהימה, עושה הכל כולל הכל בשביל שהתלמידות תצלחנה בדרכן, עם המון סבלנות ומחמאות"

שפרה אברג'ל, בוגרת קורס החלקות, פן, תסרוקות, תספורות, גבות ושעווה, בני ברק

"סיימתי קורס חפיפה וסירוקי פאות, במהלך השיעורים לא ויתרו לנו על תרגול רב וכן בשיעורים עשו לנו היכרות עם כל סוגי החומרים. ממליצה בחום על המקום לכל מי שקוראת את זה. רציתי להוסיף שנשים הביאו לי פאות לסירוק בפעם השניה והסירוק הקודם עדין טוב, הוא נשר לזמן רב אפילו שזה מוברש. בנוסף האווירה הייתה כייפית מאוד, חוויה ענקית, כמובן גם הצוות מדהים"

יוכבד יאירי, בוגרת קורס פן ,אופקים

"אני מגיעה ללמוד בבני ברק מנתניה, אני רוצה להגיד שבית הספר מאוד מקצועי, מאוד איכותי, המורות מאוד עוזרות, קשובות, אני ממליצה לכולכן לבוא וללמוד פה"

ליזה סומננקו, בוגרת קורס בניית פאות ,נתניה

"אני רוצה להודות לכם מאוד על קורס גבות ושעווה למדתי אצלכם.
המורה הייתה מקסימה, קשובה וסבלנית לכולם, מסבירה את החומר היטב וחוזרת שוב ושוב במאור פנים עד שיהיה ברור לכולן, הייתה אווירה משפחתית, נעימה וכייפית בין כל המשתתפות…וכמובן כמובן הערכה הענקית והמפנקת שקיבלנו. ממש כל מה שצריך כדי להתחיל מיד לעבוד, הכל בכמויות גדולות עם כל הפרגון.
בקיצור ממש ממש ממליצה לכל אחת שבאמת רוצה לדעת לפנות לגלית איטליה ולקבל את הכי  טוב
בהצלחה!"

ציפי שור, בוגרת קורס גבות ושעווה ,בני ברק

"אני מגיעה לתוצאות יפות יותר מפעם לפעם בגבות, לא הייתי חולמת פעם, את לא קוראת לעצמך מורה אז אני אקרא לך מאסטר!"

שירה סולביץ, בוגרת קורס גבות ושעווה ,נתניה

"בימים האחרונים אני מקבלת אין סוף מחמאות ופירגונים על הפאה. הבאתי את הפאה לסרוק אצל פאנית שהולכת ללוות אותי הרבה- ריקי פוקס (לקוחה של תלמידה)"

ריקי פוקס, בוגרת קורס תסרוקות, חפיפה וסירוק פאות ,בני ברק

"אני מגיעה מראשון לציון ללמוד קורס קאסטם, זה בית ספר מאוד מקצועי, מורות מקצועיות שעוזרות, אני מאוד ממליצה"

מנטה וורקו, בוגרת קורס בניית פאות ,ראשון לציון

"אני למדתי בגלית איטליה קורס פאנות ואיפור, המורה מדהימה, תמיד שיש שאלה היא זמינה, היא פשוט מוכשרת ברמות, למדתי את כל הטרנדים הכי חדשים, אני מרגישה שאני ממש מוכנה, אני מאוד מאוד ממליצה, את מקבלת פה גם ערכה עם מלא דברים ממש שווה וגם המורות והצוות מאוד מקצועי וזמין לכל שאלה, זה נותן את הדרייב להמשיך"

שיפי גרינשטיין, בוגרת קורס פאנות ואיפור, בני ברק

"למדתי בגלית איטליה בקורס איפור ותסרוקות, בשני הקורסים הרגשתי שהמורות מאוד מקצועיות, יש להן הרבה ניסיון וידע בתחום, הן גם נתנו לנו טיפים בשיווק ואיך להתקדם מעבר לקורס, בית הספר מאוד עוזר גם אחרי שמסיימים את הקורס ואני מאוד מעריכה את זה, גם הידע עצמו הכי מתקדם שיש ובאמת הכי מקצועי ויוצאים באמת עם כלים מאוד טובים ועם מקצועיות, מאוד התרשמתי לטובה מבית הספר, היום אני נכנסת לשוק העבודה ובית הספר גלית איטליה עדין מאוד עוזר לי"

הודיה סריקוב, בוגרת קורס איפור ותסרוקות, גבעת שמואל

למדתי בגלית איטליה קורס בניית פאות, הקורס היה מאוד מקצועי, מאוד מהנה, אני מאוד ממליצה, שיהיה המון הצלחה"

ליאור נחמן, בוגרת קורס קאסטם – בניית פאה ,אופקים

"אני למדתי בגלית איטליה קורס כימיה, תסרוקות, פן וכל מה שבאמת אפשר בשביל להתקדם בתחום השיער, הייתי מאוד מרוצה, המורות ענו על השאלות, יחס טוב, אווירה טובה, היום אני מתעסקת בזה וממש מצליחה, מצאתי עבודה בתחום, אני ממש ממליצה"

נעמי שי, בוגרת קורס כימיה, תסרוקות ופן ,פתח תקווה

"שמי תמימה הולצר, לפני כשנה למדתי קורס גבות ושעווה אצל רונית המורה האלופה, מיד אחרי הקורס פרסמתי את עצמי ועכשיו אני עובדת בזה בערב אצלי בבית ב"ה יש לזה ביקוש! ויש לי לקוחות וכמובן הרבה סיפוק, שמחה מאוד שעשיתי את הצעד הזה וממליצה בחום לכל מי שחושבת שיש לה את זה בידיים."
תמימה הולצר בוגרת קורס גבות ושעווה ,בני ברק
 
"חיפשתי המון זמן בית ספר שבו אוכל לדעת איך לחפוף את הפאה ואוכל לעשות לה סירוקים וסוגי פנים למיניהם. אחותי הגדולה המליצה לי על גלית איטליה ששם למדה את הקורס הנוכחי לפני כ10 שנים. בעצמה הלכתי ללמוד שם, הייתי מרוצה מכל רגע של בחירה במקום הזה.
קודם כל את מקבלת באמת את כל הכלים הנדרשים לצורך סירוק, פנים וכו'.
בנוסף, המורה מלמדת בצורה מקצועית עם כל הסודות של המקצוע, הטיפים והשדרוגים.
אני אישית מאוד ממליצה ללכת ללמוד בגלית איטליה את הקורס הזה, באמת שווה כל מאמץ.
תודה רבה לגלית איטליה!"
עדינה יגודייב, בוגרת קורס פן ,בת ים
 
"ממש מטורף, נהנתי מכל דקה ודקה ולמדתי המון דברים חדשים, תודה!"
ג'ואנה רקח, בוגרת קורס לייס ,נתניה
"רציתי להגיד לך תודה רבה על הכל, הקורס ברמה ממש גבוהה, הכל ברור ומוסבר בצורה מובנת, הכיתה והחדר מכונות, רואים שהשקעתם הרבה מחשבה, אני שמחה שהגעתי לכאן ואין לי ספק שאצא עם ידע והמון כלים בסוף הקורס, תודה תודה תודה"
שרה תלמידת קורס קאסטם בניית פאה, פתח תקווה
סגירת תפריט
דילוג לתוכן