פאות רפואיות מחירים

פאות רפואיות

נשים ונערות אשר נאלצות להתמודד עם מחלות שונות (כדוגמת הסרטן) וכתוצאה מהמחלה לעבור טיפולים אונקולוגים לא פשוטים (טיפולים כימותרפיים או הקרנות) אשר גורמים לנשירת השיער, עומדות בפני שני משברים קשים, ההתמודדות עם המחלה עצמה, ונשירת השיער אשר גורמת לאיבוד הביטחון העצמי וחרדות. ידוע שחלק חשוב בהתמודדות עם מחלת הסרטן הוא שמירה על אופטימיות, חוסן נפשי, חשיבה חיובית ושמירה על דימוי עצמי גבוה. נשים רבות מרגישות שכוחן נמצא בשיערן ועל כן חשוב ביותר למצוא פתרון הולם לתחושות הללו. אנשי הרפואה (רופאים, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים), ממליצים מאד לנשים ונערות הנמצאות בתהליך של טיפולים ללבוש פאות רפואיות על מנת לחזק את ביטחונן העצמי ולגרום להן להרגיש טוב יותר בתקופה רגישה זו.

 

בניגוד לתהליך הריפוי שעשוי להיות ממושך וכואב, הפתרון לבעיית ההתקרחות הנובעת מטיפולים כימותרפיים הינו פשוט בהרבה: פאות רפואיות טבעיות או פאות רפואיות סינתטיות. פאה זו השונה מהפאה הרגילה בשל ייעודה, נועדה לעזור לחולה להרגיש טוב יותר עם חזותה החיצונית במהלך תקופה לא קלה של התמודדות עם המחלה מצד אחד ועם נשירת השיער וההתקרחות מצד שני.

כמובן שכאשר קונים פאות רפואיות, מחירים הם חלק חשוב במשוואה, אך חשוב למצוא פאה שתתאים בצורה מיטבית לאשה או ולנערה ותעניק לה מראה טבעי ותעזור לה להתמודד בתקופה הלא פשוטה שהיא עוברת, ככל שהפאה תתאים יותר לאישה כך היא תחוש ביטחון רב יותר, יש לזכור שכיום ניתן לקבל החזרים מקופות החולים עבור פאות רפואיות, מה שעשוי לעזור להקטין את ההוצאות שגם כך הן מרובות בתקופה מסובכת זו. כמובן שכמו כל הפאות הרגילות (המיועדות בדרך כלל למגזר הדתי או החרדי) בפאות הרפואיות ניתן להתאים את סוג השיער, צבע השיער וסגנונו לכל אישה, ישנם אלפי דגמי פאות ומגוון עצום של צבעים. פאות אלו הן איכותיות ביותר והן דומות לחלוטין לשיער הטבעי המקורי. כמובן שגם בפאות אלו יש הבדלי מחירים בהתאם לסוג הפאה וסגנונה.

על מנת שנוכל לעזור לך בתקופה לא קלה זו, נשמח אם תצרי אתנו קשר למידע נוסף בטלפון: 03-5700856 או כאן.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן