פאות לחרדיות

טיפול ותחזוקה של פאה

פאה הינה מוצר יקר ערך והאישה החרדית חובשת אותה מדי יום, חשוב מאד לשמור עליה ולתחזק אותה על מנת שתשמור על צורתה הנאה במשך שנים רבות. יש הבדלים בתחזוקת הפאה בהתאם לתדירות בה לובשים אותה. פאה יוקרתית הנלבשת רק באירועים אינה מצריכה טיפול יום-יומי כל עוד היא מאוחסנת בצורה נאותה.

 

כל כמה זמן מומלץ לחפוף פאה?

פאה שנלבשת על בסיס יום-יומי אנו ממליצים לחפוף כל שבועיים עד חודש, בימי הקיץ החמים והלחים מומלץ לחפוף בתדירות גבוהה יותר. פאה יוקרתית הנלבשת רק לאירועים מיוחדים אנו ממליצים לחפוף פעם בחודש עד חודשיים.

איך חופפים פאה?

ניתן ורצוי למסור את הפאה לתחזוקה שוטפת בסלון הפאות, בו היא תקבל טיפול מקצועי הכולל חפיפה סירוק ופן.

איך מאחסנים את הפאה?

בתום השימוש, יש לחבוש את הפאה על ראש קלקר המיועד לכך. אין להעמיד במקום עם חשיפה ישירה לשמש. הקפידי לא לנעוץ את הסיכה לייצוב הפאה בסקין על מנת לא לפגוע בו.

איך אורזים פאה לטיסה או נסיעה?

מומלץ לקנות מזוודה מיוחדת המיועדת לפאות.

כל כמה זמן כדאי להבריש את הפאה?

אנו ממליצים להבריש את הפאה על בסיס יום-יומי, פאה חלקה, ניתן להבריש עם מברשת, בפאה בעלת שיער גלי, יש לנהוג בעדינות רבה יותר ולסרק עם האצבעות בלבד, יש להקפיד שאצבעותייך לא יהיו שומניות. לכל פאה יש טכניקות הברשה שונות, חלק אינטגרלי מקניית פאה הוא קבלת הדרכה בסירוק והברשת הפאה.

לסיכום: פאה היא מוצר יקר ערך וחשוב מאד לשמור עליו. על מנת שהפאה תישמר לשנים ארוכות ותשמור על צורתה, יש להקפיד על תחזוקה יום-יומית, בעת רכישת הפאה יש לבקש הדרכה מלאה לגבי סירוק, חפיפה ואחסנה. בגלית איטליה אנו מתמחים בפאות לחרדיות  ומומחים בתחזוקתן. נשמח לשרת אותך נאמנה, נשמח מאד, אם תצרי אתנו קשר למידע נוסף בטלפון:
03-5700856 או
כאן.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן