פאות טבעיות לנשים

למה פאה משיער טבעי?

למה נשים אוהבות פאות משיער טבעי? פאות שיער טבעי, מבוקשות מאד כיום במגזר הדתי-חרדי אבל לא רק אצלן, נשים רבות נהנות לחבוש פאות טבעיות, מפני שהדמיון שלהן לשיער אמיתי הוא כה גבוה, ניתן להגיע למצב שכמעט ולא מזהים שמדובר בפאה, כמובן לשיקול הלקוחה.

הפאה מותאמת למבנה ראשה של האישה ולמבנה פניה בצורה מושלמת, השיער האמיתי שזור ברשת מיוחדת שמדמה את עור הקרקפת, ומכיוון שהשערות אמיתיות ולא סינתטיות, יש להן ברק ורכות מיוחדים, הן נעימות ביותר, עמידות ואיכותיות.

 

פאות טבעיות לנשים נחשבות יקרות יותר מפאות סינתטיות, זה נכון מבחינת מחיר, אך יש לזכור שפאות אלו מחזיקות שנים רבות עם תחזוקה נכונה, הן גם מגיעות עם אחריות לזמן ארוך יותר. יתרון גדול מאד של פאות אלה, הוא הקלות בה ניתן לשנות את סגנון עיצוב השיער, אפשר לסלסל, להחליק, לצבוע, לקלוע לצמה או לקוקו ולהוסיף אביזרים אופנתיים כיד הדמיון והאופנה.

התחושה של חבישת פאה עם שיער טבעי, היא הקרובה ביותר לתחושה שאת עם שיער אמיתי וזאת מפני שזהו באמת שיער אמיתי… יש בו את כל היופי, הרכות הברק והעוצמה של שיער אמיתי.

באקלים החם והלח של ישראל, בעיקר במישור החוף יש עדיפות גבוהה לבחירה בפאות משיער טבעי, פאות סינתטיות נפגמות הרבה יותר בלחות הגבוהה של ארצנו, והמראה שלהן ניזוק. פאה משיער טבעי, שומרת על צורתה המקורית והמראה הטבעי שלה לאורך זמן והיא תראה מצוין גם בשימוש יום-יומי. פאה משיער טבעי אינה מחממת את הראש ומכבידה על החובשת אותה, הן גולשות על כתפייך ברכות ועוטפות את פנייך בצורה נעימה ומהנה.

מכיוון שפאה היא האביזר הנלבש ביותר והמשמעותי ביותר בהופעתה החיצונית של אישה, המלצתנו היא להתייעץ עם צוות מקצועי בסלון פאות ותיק ומנוסה שמבין באופנות העכשוויות בתחום הפאות.

יש חשיבות גדולה מאד בהתאמה מדויקת וקפדנית של הפאה ואין להקל בה ראש. נשמח אם תצרי אתנו קשר למידע נוסף בטלפון: 03-5700856 או כאן.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן