פאות אמיתיות

בדרך לחתונה עוצרים לקנות פאה

 

המהפך בחיים מאשה רווקה, לאשה נשואה הוא אחד המאתגרים והמטלטלים, אמנם הכלה הטרייה עדיין ברוב המקרים קרובה לחיק משפחתה ומקבלת תמיכה חום ואהבה, אך הקמת משפחה חדשה אינו דבר של מה בכך, על מנת להקל את המעבר מעולם הרווקות לעולם הנשים הנשואות, כדאי לנסות ולהכין את הכלה, לספר לה כמה שיותר על חיי הנישואים להדריך ולכוון, אם זאת חברה טובה שכבר התחתנה, בת משפחה קרובה, או מישהי מנוסה שהכלה העתידית סומכת עליה.

 

אחד הדברים החשובים, במסע חדש זה הוא לשמור על בטחונה העצמי של האישה ולתת לה כלים רבים ככל שניתן להתמודד עם סיטואציה חדשה מרגשת ומאתגרת זו.

לפעמים באמצעים פשוטים מאד ניתן להקל על הדרך החדשה של הכלה הטרייה. בזמן רווקותה, עכשיו במעבר חד, היא עוברת לעולם כיסויי הראש והפאות, רכישת פאה חדשה אינה דבר של מה בכך, במיוחד אם את בחורה צעירה דתייה או חרדית, אשר נפרדת מהשיער האמיתי שלה ומתחילה בדרך חדשה אל חיי הנישואין. מומלץ להגיע מספר שבועות ואפילו חודשים לפני החתונה לסלון פאות עם מגוון גדול של פאות וצוות מקצועי ומיומן אשר יכול להעניק גישה אישית, לפגישה מקדימה על מנת לקבל הסבר מקיף על האפשרויות העומדות בעולם חדש זה. הכלה לעתיד תקבל הסברים על סוגי הפאות השונים: (פאות סינתטיות, פאות משיער טבעי, פאות קאסטם, פאות סמי-קאסטם) מהם סוגי השיער השונים והאופציות בפאות אמיתיות: שיער אירופאי, שיער ברזילאי, אסייתי ועוד. תינתן הדרכה על תחזוקה שוטפת של הפאה, עשי ואל תעשי וכמובן ייעוץ מקיף לבחירת הפאה המתאימה ביותר לחיים החדשים. ההתאמה תיעשה לפי מידות ראשה של האישה, מבנה הפנים הייחודי שלה וכמובן אופייה וסגנונה, רוב הנשים המגיעות ובוחרות פאה ראשונה מעדיפות פעמים רבות לשמור על אותו גוון וסגנון שיער שהיה להן בשנות נערותן, אך כמובן יש גם כאלה שמנצלות את ההזדמנות לשנות ולנסות שיער שונה. יועצות איפור ויופי יעזרו אף הן בהדרכה לגבי האיפור המתאים לפאה ולעור הפנים. על מנת להקל על האישה הנשואה הטריה וקבלת ייעוץ והדרכה, נשמח אם תצרי אתנו קשר למידע נוסף, בטלפון: 03-5700856 או כאן.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן